Fassaad
Kvaliteetne ja hoolitsetud fassaad on hoone visiitkaart. Tähtis pole vaid väline ilu, korralik fassaad kaitseb hoonet ilmastiku eest, parandab siseruumide temperatuuri, tôstab hoone turuväärtust ja suurendab hoone soojapidavust ning energiasäästu.

Fassaade soojustame  peamiselt villa ja vahtpolüstürooliga, mida katame pinnakatetega vastavalt kliendi soovile. Vahtpolüstürooliga soojustamisel on enamlevinud viimistluskihiks hea hinna-ja kvaliteedisuhtega ôhekrohv.

Õhekrohvfassaadid
Enamlevinud õhekrohv on nanokrohv, millel on palju eeliseid teiste pinnakatete ees. Nanokrohvil on väga hea niiskuse läbilaskvusvõime (maja seest välja) ja isepuhastuv omadus päikese ja vihma mõjul.

Puitfassaadid
Puit on loodus- ja inimsôbralik, meeldiva välimusega fassaadimaterjal, mis annab majale ilusa ja sooja välisilme. Ehitamisel tuleks arvestada sellega, et puitu tuleb kaitsta vastavate pinnakatetega, kvaliteetne puitfassaad peab ilmastikule vastu. Puitfassaadi miinuseks loetakse asjaolu, et seda on tarvis tulevikus hooldada.

Kivifassaadid
Kivifassaadidega on vôimalik luua hoonele omapärane ja esteetiline välisilme. Kivifassaadi suurimaks eeliseks on kestvus. Kivifassaad on hinnapoolest üks kallimaid, kuid samas puuduvad hilisemad suured hoolduskulud.

Amisor teostab järgmisi töid:

  • Fassaadi parandamine
  • Fassaadi soojustamine
  • Fassaadi krohvimine
  • Fassaadi renoveerimine
  • Fassaadi värvimine
  • Fassaadi pesu
  • Soklite krohvimine
  • Voodrilaua paigaldamine

Pildil oleval majal (esimene valge fassaadiga) on kasutatud õhekrohvi, millele oli aastatega tekkinud mitmeid defekte. Antud juhul oli õhekrohvi pealispind kaetud struktuurkrohviga, mida saab parandada terves tasapinnas nurgast nurka, sellisel juhul ei jää parandatud kohta näha. Maja omanik otsustas katta maja fassaadi lamelltellistega. Lamelltellis on antud olukorras väga sobilik fassaadikate, kuna on kaalult kerge ja nägus. Lamelltellisega kaetud fassaadile saab vajaduse korral teha kohtparandusi, mis on vaevumärgatavad.