Vesi

Enamjaolt kasutame külma- ja sooja vee torudeks TECE komposiittoru. Toru koosneb mitmest kihist; tugev sisekiht ja alumiiniumkiht tagavad hea painduvusega ja lihtsasti paigaldatava toru.

(1) Toru sisekiht (kas PE-RT või PE-Xc)
(2) Liimikiht
(3) Alumiiniumkiht
(4) Valget värvi välimine PE-RT materjalist kaitsekiht

Toru1

TECE liitmikud on väga tugevad, mis koosnevad plastist ja kiududega tugevdatud plüamiidist. Liitmiku paigaldamiseks pole vaja tange, tagades sellega lihtsa paigaldamise ka kõige kitsamasse kohta, kuhu kohmakate presstangidega ligi ei pääseks.
(1) Tugev korpus (PPSU, DR messing või pronks)
(2) Pööratav keermestatud muhv suure kontrollaknaga
(3) Sururõngas, mis surub liitmiku tugevalt vastu toru
(4) Kaks rõngastihendit tagavad veetihenduse
(5) Hügieeni tagav otsakork, kaitseks tolmu ja mustuse eest

Toru2

TECE logo liitmikud ja torud on katsetatud Saksa gaasi-ja veevarustuse tehnilise-teadusliku assotsiatsiooni [DVGW] poolt, kes kinnitab nende sobivust joogiveepaigaldistes kasutamiseks.

TECE logo omab kõiki vajalikke kohalikke ja rahvusvahelisi sertifikaate.

Küte (radiaator- ja põrandaküte)

Radiaatoreid kasutatakse uutes majades aina vähem.Tihtipeale ei sobi radiaator toa interjööri ja näeb seinal kohmakas välja. Seinal olevas radiaatoris peab olema oluliselt kõrgem vee temperatuur kui seda on põrandakütte torustikus, seoses sellega väheneb katla kasutegur. Radiaatori eelis põrandakütte ees on materjali odav hind ning kiire ja lihtne paigaldamine. Vesi põrandakütte eelisteks on ühtlaselt soe põrand ja kuni 15% väiksem küttekulu võrreldes seinal olevate radiaatoritega. Põrandakütte torustiku saab ehitada peamiselt kahte erinevat moodi; varem kasutati selleks 20mm toru ja paigaldussammuks 300mm. Küttekulude vähendamiseks paigaldame enamjaolt eluruumides läbimõõduga 16mm toru ja sammuga 200mm. Alati tuleb arvestada enne küttetoru paigaldamist ruumide eripäradega (maja soojustus, ruumide otstarve ja akende suurusega)!

Amisor OÜ teostab alati enne põrandakütte paigaldust selleks vajalikud joonised. Põrandakütet võib kasutada eluruumides, garaažides, tootmishoonetes, müügisaalides jne.

Kasutame peamiselt TECE terviklikke põrandakütte süsteeme, mis koosnevad küttetorudest, paigaldussüsteemidest, kollektoritest ja juhtseadistest.

 

 Kanalisatsioon

 Drenaaž, sadeveesüsteemid

 Septikute paigaldamine

 Imbväljakute rajamine

 Sanitaartehnika paigaldamine

 Veemõõtjate paigaldamine